Leicester City kupi trenera za 7,5 miliona funtów?!

Leicester City kupi trenera za 7,5 miliona funtów?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph

Angielskie media informują, że Leicester City przymierza się do zatrudnienia Brendana Rodgersa, szkoleniowca Celticu.

„Lisy” już na początku sezonu próbowały nakłonić 46-latka do poprowadzenia ich zespołu. Wówczas należało zapłacić za niego sześć milionów funtów, lecz Irlandczyk odmówił powrotu do Premier League, tłumacząc się chęcią dokończenia sezonu z „The Bhoys”.

Teraz, po zwolnieniu Claude’a Puela, temat powrócił. Brendan Rodgers jest numerem jeden na liście życzeń mistrzów Anglii z 2016 roku, a by go pozyskać, trzeba zapłacić 7,5 miliona funtów. Władze Leicester City są w stanie wydać taką kwotę, aby zobaczyć ex-szkoleniowca Liverpoolu na ławce trenerskiej swojej drużyny.

Anglicy uważają 46-latka za rozwijającego się trenera, który potrafi wydobyć wiele  z młodych zawodników. Dodatkowo ma on już spore doświadczenie pracy w Anglii. To przemawia do „Lisów”. 

Irlandczyk jest trenerem Celticu od 2016 roku. W tym czasie wygrał z „The Bhoys” wszystko, co jest do wygrania na szkockich boiskach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy