Leicester City z dużym kłopotem. Operacja Vardy'ego [OFICJALNIE]

Leicester City z dużym kłopotem. Operacja Vardy'ego [OFICJALNIE] fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Leicester City

Jamie Vardy przejdzie w najbliższych dniach zabieg przepukliny.

Angielski atakujący spisuje się w tym sezonie wyśmienicie i jest jednym z motorów napędowych zespołu prowadzonego przez Brendana Rodgersa. Okazuje się jednak, że w najbliższym czasie Leicester City będzie musiało radzić sobie bez niego.

Klub opublikował w piątkowe popołudnie oświadczenie, w którym poinformował, że 34-latek przejdzie w najbliższych dniach operację przepukliny. Z tego powodu będzie wyłączony z gry na kilka tygodni.

Do sprawy postanowił odnieść się menadżer „Lisów”.

- On będzie poza składem przez kilka tygodni, ale do tej pory był fantastyczny. Odkładaliśmy ten zabieg dłuższy czas i teraz nadszedł właściwy moment. Nie można tego odkładać w nieskończoność. Wkrótce do nas wróci i pomoże w kluczowych momentach - przyznał.

Vardy rozegrał w tym sezonie łącznie 20 spotkań. W tym czasie udało mu się zdobyć 13 bramek. Ponadto zanotował też pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy