Lemar poważnie myśli o transferze!

Lemar poważnie myśli o transferze! fot. Atletico Madryt
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS I Daily Mirror

Brytyjskie i hiszpańskie media podają, że szanse na zimowy transfer Thomasa Lemara rosną.

Francuski skrzydłowy od zeszłego roku jest zawodnikiem Atlético Madryt. „Rojiblancos” zapłacili za niego AS Monaco 70 milionów euro. Jego przygoda z hiszpańskim klubem od początku nie układała się najlepiej. Słaby w wykonaniu Lemara był już poprzedni sezon, a obecny jest jeszcze gorszy. W 19 występach (836 minut spędzonych na murawie) atakujący nie zanotował choćby jednego trafienia czy asysty.

O rozstaniu coraz poważniej myślą zarówno działacze Atlético, jak i sam zawodnik. Lemar ma bowiem w głowie wyjazd na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy i wie, że musi wyjść z dołka.

„Daily Mirror” przypomina, że w przeszłości Francuzem interesowały się m.in. Arsenal i Liverpool. Nie wiadomo jednak, czy chcą go pozyskać również teraz. Na ważne pytanie muszą odpowiedzieć sobie też działacze Atlético. Dotyczy ono tego, jaką część z zainwestowanych w 24-latka pieniędzy będą chcieli odzyskać.

Strony łączy kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy