LGdS: Juventus zaklepał transfer na... lato 2018!

LGdS: Juventus zaklepał transfer na...  lato 2018!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mattia Caldara w przyszłości ma zostać piłkarzem Juventusu.

"La Gazzetta dello Sport" podaje, że mistrzowie kraju doszli do porozumienia z Atalantą w sprawie transferu 22-letniego obrońcy. Najważniejsza informacja dotyczy daty jego zrealizowania, czyli letniego okna transferowego w... 2018 roku.

To przyszłościowe planowanie turyńczyków zostało uzasadnione dużą konkurencją w ekipie "Starej Damy", którą potwierdza chociażby fakt, jak niewiele okazji do zaprezentowania się dostaje Daniele Rugani, uważany przez wielu za przyszłość reprezentacji narodowej.

Działacze Juventusu są jednak świadomi, że Andrea Barzagli to już wiekowy zawodnik (w maju skończy 36 lat) i dlatego przygotowują się do jego odejścia. Tym bardziej, że do grona najmłodszych nie należy również Giorgio Chiellini.

Caldara to wychowanek Atalanty, która jest uznawana za rewelację obecnego sezonu Serie A, tym bardziej że o jej sile stanowią młodzi piłkarze ukształtowani właśnie w zespole z Bergamo. W obecnej kampanii wystąpił w dziesięciu meczach i zdobył aż trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy