LGdS: Juventus zaklepał transfer na... lato 2018!

LGdS: Juventus zaklepał transfer na...  lato 2018! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mattia Caldara w przyszłości ma zostać piłkarzem Juventusu.

"La Gazzetta dello Sport" podaje, że mistrzowie kraju doszli do porozumienia z Atalantą w sprawie transferu 22-letniego obrońcy. Najważniejsza informacja dotyczy daty jego zrealizowania, czyli letniego okna transferowego w... 2018 roku.

To przyszłościowe planowanie turyńczyków zostało uzasadnione dużą konkurencją w ekipie "Starej Damy", którą potwierdza chociażby fakt, jak niewiele okazji do zaprezentowania się dostaje Daniele Rugani, uważany przez wielu za przyszłość reprezentacji narodowej.

Działacze Juventusu są jednak świadomi, że Andrea Barzagli to już wiekowy zawodnik (w maju skończy 36 lat) i dlatego przygotowują się do jego odejścia. Tym bardziej, że do grona najmłodszych nie należy również Giorgio Chiellini.

Caldara to wychowanek Atalanty, która jest uznawana za rewelację obecnego sezonu Serie A, tym bardziej że o jej sile stanowią młodzi piłkarze ukształtowani właśnie w zespole z Bergamo. W obecnej kampanii wystąpił w dziesięciu meczach i zdobył aż trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy