LGdS: Juventus zaklepał transfer na... lato 2018!

LGdS: Juventus zaklepał transfer na...  lato 2018!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mattia Caldara w przyszłości ma zostać piłkarzem Juventusu.

"La Gazzetta dello Sport" podaje, że mistrzowie kraju doszli do porozumienia z Atalantą w sprawie transferu 22-letniego obrońcy. Najważniejsza informacja dotyczy daty jego zrealizowania, czyli letniego okna transferowego w... 2018 roku.

To przyszłościowe planowanie turyńczyków zostało uzasadnione dużą konkurencją w ekipie "Starej Damy", którą potwierdza chociażby fakt, jak niewiele okazji do zaprezentowania się dostaje Daniele Rugani, uważany przez wielu za przyszłość reprezentacji narodowej.

Działacze Juventusu są jednak świadomi, że Andrea Barzagli to już wiekowy zawodnik (w maju skończy 36 lat) i dlatego przygotowują się do jego odejścia. Tym bardziej, że do grona najmłodszych nie należy również Giorgio Chiellini.

Caldara to wychowanek Atalanty, która jest uznawana za rewelację obecnego sezonu Serie A, tym bardziej że o jej sile stanowią młodzi piłkarze ukształtowani właśnie w zespole z Bergamo. W obecnej kampanii wystąpił w dziesięciu meczach i zdobył aż trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy