Liga Europy: Mecz Dudelange - Karabach przerwany. Nad piłkarzami pojawił się dron! [WIDEO]

Liga Europy: Mecz Dudelange - Karabach przerwany. Nad piłkarzami pojawił się dron! [WIDEO] fot. UEFA
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Do niecodziennych wydarzeń doszło podczas dzisiejszej potyczki Dudelange z Karabachem. Nad boiskiem zaczął krążyć dron, na którym zawieszono flagę Armenii. W efekcie na murawie pojawili się kibice drużyny przyjezdnej, a sędzia zdecydował się zakończyć zawody.

Spotkanie od początku układało się po myśli gości, którzy już w jedenastej minucie wyszli na prowadzenie, a po kilku chwilach przedstawiciel azerskiej ekstraklasy mógł się pochwalić trzema bramkami. Wówczas nad boiskiem pojawił się dron, do którego przyczepiono flagę Armenii.

Piłkarze starali się ze wszystkich sił sprowadzić go na ziemie, kopiąc w jego kierunku piłką, lecz na niewiele się to zdało. W efekcie kibice przyjezdnych, podjudzeni całą tą sytuacją, wkroczyli na murawę. Konsekwencją tego było przerwanie zawodów przez arbitra.

Stosunki pomiędzy Armenią a Azerbejdżanem od lat są napięte, a kością niezgody jest Górski Karabach. Nie tak dawno z tego powodu w finale Ligi Europy, który rozgrywany był w Baku, udziału nie wziął Henrikh Mkhitaryan.

AKTUALIZACJA: Mecz już został wznowiony. Goście prowadzą 3-0.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy