Liga Europy: Mecz Red Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt odwołany

Liga Europy: Mecz Red Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt odwołany fot. UEFA
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Red Bull Salzburg | Eintracht Frankfurt

Przedstawiciele Red Bulla Salzburg i Eintrachtu Frankfurt poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych o odwołaniu zaplanowanego na czwartkowy wieczór rewanżowego spotkania w 1/16 finału Ligi Europy.

Decyzję o odwołaniu i w efekcie przeniesieniu meczu na inny termin podjęły lokalne władze po konsultacji z wysłannikami UEFA oraz obu klubów ze względu na zapowiadany wyjątkowo silny wiatr, którego podmuchy mogą sięgać nawet 120 km/h.

Miejscowy organ bezpieczeństwa stwierdził, że publiczność w wyniku gwałtownej zmiany pogody nie będzie miała zagwarantowanego spokojnego przyjazdu i wyjazdu ze spotkania, dlatego najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich będzie przeniesienie pojedynku na inny termin.

Ten na chwilę obecną nie został jeszcze ustalony, ale w przeciągu kilku godzin oba zespoły oraz UEFA powinny poinformować o podjęciu stosownych ustaleń w tej kwestii.

Przypominamy, że pierwszy pojedynek niemieckiej i austriackiej drużyny zakończył się zwycięstwem tej pierwszej aż 4:1.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy