Liga Europy: Roma nie poleciała na mecz z Sevillą

Liga Europy: Roma nie poleciała na mecz z Sevillą
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: AS Roma

AS Roma poinformowała, że nie rozegra wyjazdowego meczu Ligi Europy przeciwko Sevilli.

Jak podano w komunikacie, samolot z Włoch nie otrzymał autoryzacji na lądowanie na terenie Hiszpanii.

Loty między Włochami a Hiszpanią zostały zawieszone po decyzji hiszpańskiego rządu. Dekret ten ma obowiązywać przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie.

Wcześniej Getafe zapowiedziało, że nie uda się do Włoch na mecz z Interem Mediolan ze względu na zagrożenie zarażeniem się koronawirusem.

Nie wiadomo, co w tej sytuacji zrobi UEFA. Trwają obecnie narady działaczy europejskiej federacji. Możliwe jest nawet zawieszenie rozgrywek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy