Liga Mistrzów: Ander Herrera oskarża sędziego: Powiedział do Paredesa „Od***rdol się”

Liga Mistrzów: Ander Herrera oskarża sędziego: Powiedział do Paredesa „Od***rdol się” fot. Paris Saint-Germain
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RMC

Ander Herrera zabrał głos po porażce Paris Saint-Germain przeciwko Manchesterowi City (0-2) w półfinale Ligi Mistrzów.

Wtorkowy wieczór był dniem, w którym to poznaliśmy pierwszego finalistę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W starciu pomiędzy Manchesterem City a Paris Saint-Germain lepsi okazali się ci pierwsi.

Lider Premier League tydzień temu pokonał rywala w stosunku 2-1, z kolei na Etihad podopieczni Pepa Guardioli dokończyli swoje dzieło i tym razem wygrali 2-0 po bramkach Riyada Mahreza.

Pomimo triumfu „Obywateli” jeden z zawodników PSG, a konkretniej Ander Herrera twierdzi, że to właśnie Francuzi zasłużyli, by wygrać dzisiejszy mecz.

- Byliśmy lepszą drużyną przez praktycznie 70 minut tego spotkania. Tak naprawdę próbowaliśmy wszystkiego: atakowaliśmy z całych sił. Nie udało nam się awansować, ale wyjeżdżamy stąd z podniesionymi głowami - przyznał.

Hiszpan odniósł się także do jednego ze spięć między zawodnikami stołecznej ekipy a arbitrem głównym Björnem Kuipersem.

- Sędzie powiedział do jednego z moich kolegów „Od***rdol się”. Chodziło o Leandro Paredesa. Przecież gdyby coś takiego wyszło od jednego z piłkarzy, dostalibyśmy trzy lub cztery mecze zawieszenia - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy