Liga Mistrzów: Arkadiusz Milik w formie. Polak z golem w starciu z Benficą [WIDEO]

Liga Mistrzów: Arkadiusz Milik w formie. Polak z golem w starciu z Benficą [WIDEO] fot. sbonsi / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Polsat Sport

Arkadiusz Milik potwierdza swoją świetną dyspozycję, zdobywając trzecią bramkę dla Juventusu. Premierowe trafienie w Lidze Mistrzów w nowych barwach.

28-letni adept akademii Rozwoju Katowice w minionej kolejce Serie A został niezwykle pokrzywdzony przez włoskich arbitrów. Polak zdobył gola, lecz po weryfikacji nie uznano go. Jak się później okazało, nie słusznie, co wywołało wśród sympatyków „Starej Damy” nieopisaną złość.

Dodatkowo snajper opuścił boisko z czerwoną kartką, gdyż w przypływie emocji okrasił swoją celebrację z trafienia zdjęciem koszulki.

Dzisiaj Milik ponownie znalazł się w pierwszym składzie Massimiliano Allegriego, tworząc ofensywny duet z Dušanem Vlahoviciem. 62-krotny reprezentant Polski bardzo szybko potwierdził swoją wysoką formę strzelecką, otwierając wynik spotkania cztery minuty po pierwszym gwizdku.

Napastnik wygrał starcie w polu karnym, umieszczając piłkę w bramce obok zaskoczonego golkipera gości, Odysseasa Vlachodimosa. Zawodnikowi znad Wisły asystował inny letni nabytek - Leandro Paredes.

Tym samym Milik zanotował już swoje trzecie, uznane przez arbitrów, trafienie w biało-czarnym trykocie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy