Liga Mistrzów: David de Gea skapitulował. Atlético Madryt do przerwy prowadzi na Old Trafford [WIDEO] fot. FotoPyK

Atlético Madryt w ostatnich minutach pierwszej połowy strzeliło gola przeciwko Manchesterowi United i prowadzi do przerwy 1-0. To właśnie ekipa Diego Simeone jest w tej chwili bliżej awansu do ćwierćfinału.

We wtorkowy wieczór rozgrywane są kolejne spotkania w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. W najciekawiej zapowiadającym się dziś starciu Manchester United podejmuje na własnym stadionie mistrza Hiszpanii, czyli Atlético Madryt.

Kiedy te ekipy mierzyły się ze sobą po raz pierwszy kilka tygodni temu, to padł wówczas remis 1-1. Z tego powodu każdy gol może być dziś na wagę awansu do kolejnej fazy rozgrywek.

Kilka minut przed przerwą na prowadzenie wyszli goście za sprawą Renana Lodiego.

Brazylijczyk urwał się defensywie rywala i strzałem głową pokonał Davida de Geę. Asystę przy tym trafieniu zapisał na swoje konto Antoine Griezmann.

Podopieczni Ralfa Rangnicka schodzili zatem na przerwę przy stanie 0-1. Jeśli chcą grać dalej, to potrzebują zdobyczy bramkowych.