Liga Mistrzów: Duży śmietnik w szatni Barcelony po meczu ze Slavią Praga [WIDEO]

Liga Mistrzów: Duży śmietnik w szatni Barcelony po meczu ze Slavią Praga [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Betevé | Sport

FC Barcelona pokonała po zaciętym pojedynku Slavię Praga (2:1) w Lidze Mistrzów i zostawiła po sobie spory śmietnik w szatni przeznaczonej dla drużyny gości po zakończonym pojedynku.

„Duma Katalonii” nie pokazała niczego szczególnego na boisku aktualnego mistrza Czech, ale mimo wszystko zdołała zgarnąć niezwykle cenny komplet punktów i przybliżyła się do osiągnięcia wyznaczonego celu w postaci zajęcia pierwszego miejsca w grupie F.

Obecnie w hiszpańskich mediach najwięcej mówi się jednak o tym, co pokazała kamera jednej z telewizji, która wykorzystała nadarzającą się okazję po zakończonym spotkaniu i weszła do szatni dopiero co opuszczonej przez zawodników Barcelony.

Na krótkim filmiku widać, że piłkarze oraz pozostali członkowie drużyny nie poczuli w sobie żadnego obowiązku do pozostawienia po sobie przynajmniej względnego porządku, co widać po porozrzucanych kubkach i innych śmieciach oraz owocach i napojach przygotowanych dla poszczególnych piłkarzy.

Gdyby tego było mało, to na podłodze zostały niechlujnie podarte bliżej nieokreślone plany taktyczne rozrysowane przez Ernesto Valverde lub jednego z jego współpracowników na pierwszą czy też drugą połowę spotkania.

Sympatycy „Dumy Katalonii” są podzieleni w zaistniałej sytuacji. Jedni krytykują drużynę za to, że nie potrafiła po sobie posprzątać w szatni, a drudzy nie mają jej nic do zarzucenia, bo w końcu do obowiązków zawodników należy gra w piłkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy