2024-09-19 21:50:45; Aktualizacja: 1 tydzień temu
Liga Mistrzów: Dwa gole w Madrycie. Antoine Griezmann wyrównał w meczu z RB Lipsk [WIDEO] Fot. jackhatesgriz_ [Twitter]
Norbert Niebudek Źródło: Transfery.info

Atlético Madryt remisuje do przerwy z RB Lipsk 1-1 w czwartkowym meczu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów. Pierwsza bramka padła już w czwartej minucie. Jej autorem został Benjamin Šeško. Przed upływem pół godziny gry do wyrównania doprowadził Antoine Griezmann.

W mecz rozgrywany na stadionie Cívitas Metropolitano znacznie lepiej weszli goście. Niemiecki zespół objął prowadzenie już w czwartej minucie za sprawą trafienia Benjamina Šeško. Słoweniec znalazł się w odpowiednim miejscu i skierował piłkę do siatki po odbitym przez bramkarza strzale Loisa Opendy.

Tym samym 21-letni napastnik zdobył swoją debiutancką bramkę w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Kibice hiszpańskiej drużyny na odpowiedź ze strony swoich ulubieńców czekali do 28. minuty. Wtedy Marcos Llorente skierował dośrodkowanie z prawej strony boiska do niepilnowanego w polu karnym Antoine'a Griezmanna, który uderzeniem w pierwszym kontakcie pokonał stojącego między słupkami Pétera Gulácsiego.

Gospodarze pomimo przewagi nie zdołali przed przerwą strzelić drugiego gola. O to powalczą po zmianie stron.

Atlético Madryt remisuje po 45 minutach z RB Lipsk 1-1.