Liga Mistrzów: Kibic Valencii z potwierdzonym koronawirusem. Był na meczu z Atalantą w Mediolanie

Liga Mistrzów: Kibic Valencii z potwierdzonym koronawirusem. Był na meczu z Atalantą w Mediolanie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

44-letni sympatyk Valencii uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa w czwartek rano i został umieszczony w ścisłej izolacji.

Przypadki występowania niezwykle groźnej infekcji odnotowano nie tak dawno w północnej części Półwyspu Apenińskiego i kwestią czasu było pojawienie się tego wirusa w pozostałych obszarach Europy.

Na chwilę obecną nie rozpowszechnia się on w pozostałych krajach na Starym Kontynencie w takim tempie jak we Włoszech, ale mimo to rządy państw na Starym Kontynencie zachowują specjalne środki bezpieczeństwa, aby zapobiec wybuchowi epidemii.

Nie inaczej jest w Hiszpanii, gdzie Lokalna Rada ds. Zdrowia w Walencji potwierdziła fakt obecności koronawirusa u jednego z czterech sympatyków „Nietoperzy”, który wspierał swój zespół przed tygodniem z wysokości trybun San Siro w pierwszym meczu 1/8 finału z Atalantą Bergamo.

44-latek znajduje się pod ścisłą obserwacją i został odizolowany od reszty pacjentów.

Przedstawiciele Valencii po otrzymaniu informacji o wysępieniu tej groźnej infekcji u jednego ze swoich kibiców zaczęli poważnie zastanawiać się nad uniemożliwieniem ponad dwóm tysiącom fanom Atalanty pojawienie się za niecałe dwa tygodnie na Estadio Mestalla, gdzie odbędzie się rewanżowy pojedynek z ekipą z Bergamo, aby zapobiec ewentualnemu rozpowszechnieniu się wirusa na terenie całej Hiszpanii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy