Liga Mistrzów: Pary 1/8 finału raz jeszcze, tym razem skutecznie rozlosowane! [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów: Pary 1/8 finału raz jeszcze, tym razem skutecznie rozlosowane! [OFICJALNIE] fot. Stas Rudenko / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: UEFA

W wyniku pomyłki w trakcie losowania powtórzona została cała procedura. Poznaliśmy pary 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów w Nyomie musiało zostać powtórzone. Wszystko jest wynikiem pomyłki, do jakiej doszło podczas procedury. Najpierw Villarrealowi został dobrany Manchester United, z którym z uwagi na obowiązujące przepisy, nie mógł się zmierzyć. Później kulka z „Czerwonymi Diabłami” nie znalazła się wśród potencjalnych rywali dla Atlético Madryt. Kluby złożyły protest, a losowanie zostało powtórzone.

W 1/8 finału zabraknie miejsca dla Barcelony i Borussii Dortmund, które niespodziewanie pożegnały się z rozgrywkami w fazie grupowej. Świetnie spisały się natomiast ekipy z Portugalii, bowiem zarówno Benfica, jak i Sporting, wezmą udział w Lidze Mistrzów na wiosnę.

Powtórzone losowanie po raz kolejny przyniosło nam ogromne emocje. Najciekawiej zapowiadają się starcia Paris Saint-Germain z Realem Madryt, Interu Mediolan z Liverpoolem i Atlético Madryt z Manchesterem United. Chelsea ponownie trafiła na Lille.

Pierwsze mecze 1/8 finału odbędą się 15/16/22/23 lutego, natomiast rewanże rozegrane zostaną 8/9/15/16 marca 2022 roku.

***

PARY 1/8 FINAŁU LIGI MISTRZÓW:

Red Bull Salzburg – Bayern Monachium

Sporting – Manchester City

SL Benfica – Ajax Amsterdam

Chelsea FC - Lille

Atlético Madryt – Manchester United

Villarreal – Juventus FC

Inter Mediolan – Liverpool FC

Paris Saint-Germain – Real Madryt

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy