Liga Mistrzów: Polacy odpowiedzialni za system VAR w meczu Borussia Dortmund - Club Brugge

Liga Mistrzów: Polacy odpowiedzialni za system VAR w meczu Borussia Dortmund - Club Brugge fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA poinformowała, że o wyznaczeniu polskich arbitrów do obsługi systemu VAR w spotkaniu Borussii Dortmund z Club Brugge.

Europejska Unia Piłkarska w ostatnim czasie rozpieszcza naszych sędziów. W drugiej kolejce Polacy obsługiwali w sumie aż trzy spotkania, z kolei w trzeciej serii Szymon Marciniak pełnił rolę rozjemcy w hitowym starciu RB Lipsk - Paris Saint-Germain.

Również i przy okazji czwartej kolejki nie zabraknie rodzimych akcentów. Paweł Gil oraz Bartosz Frankowski zostali oddelegowani do obowiązków obsługi systemu VAR w jednym z dzisiejszych meczów.

Będą oni wspomagać Ivana Kružliaka podczas zawodów rozgrywanych na Signal Iduna Park pomiędzy miejscową Borussią Dortmund a Club Brugge. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 21:00.

Przedstawiciel Bundesligi w tej chwili ma na swoim koncie sześć „oczek” i jest liderem grupy F, z kolei Belgowie z dorobkiem czterech punktów plasują się na trzeciej pozycji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy