Liga Mistrzów: Polacy odpowiedzialni za system VAR w meczu Borussia Dortmund - Club Brugge

Liga Mistrzów: Polacy odpowiedzialni za system VAR w meczu Borussia Dortmund - Club Brugge fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA poinformowała, że o wyznaczeniu polskich arbitrów do obsługi systemu VAR w spotkaniu Borussii Dortmund z Club Brugge.

Europejska Unia Piłkarska w ostatnim czasie rozpieszcza naszych sędziów. W drugiej kolejce Polacy obsługiwali w sumie aż trzy spotkania, z kolei w trzeciej serii Szymon Marciniak pełnił rolę rozjemcy w hitowym starciu RB Lipsk - Paris Saint-Germain.

Również i przy okazji czwartej kolejki nie zabraknie rodzimych akcentów. Paweł Gil oraz Bartosz Frankowski zostali oddelegowani do obowiązków obsługi systemu VAR w jednym z dzisiejszych meczów.

Będą oni wspomagać Ivana Kružliaka podczas zawodów rozgrywanych na Signal Iduna Park pomiędzy miejscową Borussią Dortmund a Club Brugge. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 21:00.

Przedstawiciel Bundesligi w tej chwili ma na swoim koncie sześć „oczek” i jest liderem grupy F, z kolei Belgowie z dorobkiem czterech punktów plasują się na trzeciej pozycji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy