Liga Mistrzów: Polscy sędziowie wyznaczeni do obsługi trzech meczów 2. kolejki fazy grupowej

Liga Mistrzów: Polscy sędziowie wyznaczeni do obsługi trzech meczów 2. kolejki fazy grupowej fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA poinformowała o obsadzie sędziowskiej w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Nie zabraknie polskich akcentów.

W pierwszej kolejce fazy grupowej sztandarowych rozgrywek organizowanych przez Europejską Unię Piłkarską oddelegowani do obsługi systemu VAR w meczu Real Madryt - Szachtar Donieck (2:3) zostali Szymon Marciniak i Tomasz Kwiatkowski. Tym razem polski akcent zostanie zaznaczony w jeszcze większym stopniu.

Rolę pierwszego arbitra w spotkaniu Liverpoolu z Midtjylland powierzono bowiem Pawłowi Raczkowskiemu, którego na liniach wspierać będą Radosław Siejka oraz Adam Kupsik. Systemem Var zajmą się Paweł Gil i Bartosz Frankowski, a sędzią technicznym ogłoszony został Krzysztof Jakubik.

„The Reds” zaczęli zmagania w Lidze Mistrzów od skromnej wygranej z Ajaksem (1:0), z kolei „Wilki” przyjęły lekcję futbolu od Atalanty (0:4).

Bezpośredni mecz obu ekip zostanie rozegrany już dzisiaj o godzinie 21:00.

Następnego dnia, w środę, Marciniak będzie odpowiadał za obsługę systemu VAR w rywalizacji Sevilli ze Stade Rennes, a obowiązki czwartego arbitra podczas pojedynku Manchester United - RB Lipsk przejmie Gil.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy