Liga Mistrzów: Polscy sędziowie wyznaczeni do obsługi trzech meczów 2. kolejki fazy grupowej

Liga Mistrzów: Polscy sędziowie wyznaczeni do obsługi trzech meczów 2. kolejki fazy grupowej fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA poinformowała o obsadzie sędziowskiej w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Nie zabraknie polskich akcentów.

W pierwszej kolejce fazy grupowej sztandarowych rozgrywek organizowanych przez Europejską Unię Piłkarską oddelegowani do obsługi systemu VAR w meczu Real Madryt - Szachtar Donieck (2:3) zostali Szymon Marciniak i Tomasz Kwiatkowski. Tym razem polski akcent zostanie zaznaczony w jeszcze większym stopniu.

Rolę pierwszego arbitra w spotkaniu Liverpoolu z Midtjylland powierzono bowiem Pawłowi Raczkowskiemu, którego na liniach wspierać będą Radosław Siejka oraz Adam Kupsik. Systemem Var zajmą się Paweł Gil i Bartosz Frankowski, a sędzią technicznym ogłoszony został Krzysztof Jakubik.

„The Reds” zaczęli zmagania w Lidze Mistrzów od skromnej wygranej z Ajaksem (1:0), z kolei „Wilki” przyjęły lekcję futbolu od Atalanty (0:4).

Bezpośredni mecz obu ekip zostanie rozegrany już dzisiaj o godzinie 21:00.

Następnego dnia, w środę, Marciniak będzie odpowiadał za obsługę systemu VAR w rywalizacji Sevilli ze Stade Rennes, a obowiązki czwartego arbitra podczas pojedynku Manchester United - RB Lipsk przejmie Gil.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy