Liga Mistrzów: System VAR w rękach Polaków podczas meczu Bayern Monachium - Lazio

Liga Mistrzów: System VAR w rękach Polaków podczas meczu Bayern Monachium - Lazio fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA postanowiła, że w pojedynku Bayernu Monachium z Lazio za obsługę systemu VAR odpowiedzialny będzie polski duet.

Już dzisiaj poznamy dwóch kolejnych ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów, a będzie to Real Madryt lub Atalanta oraz Manchester City lub Borussia Mönchengladbach. Jutro także czekają nas dwa spotkania.

W jednym z nich Bayern Monachium podejmie na własnym stadionie Lazio. UEFA zadecydowała, że rozjemcą zawodów będzie István Kovács. 36-letniego Rumuna na liniach wesprą rodacy Vasile Florin Marinescu oraz Ovidiu Artene, podobnie jak w okolicy ławek trenerskich, gdzie miejsce zajmie Ovidiu Haţegan, czwarty arbiter.

Postanowiono, że system VAR trafi w ręce Polaków. Podczas niemiecko-włoskiej rywalizacji obsługiwać będą go Paweł Gil i Tomasz Kwiatkowski.

W pierwszym meczu obu ekip górą był mistrz Niemiec. Wygrał on na wyjeździe 4:1, dzięki czemu znajduje się teraz w doskonałym położeniu.

Oprócz wspomnianych drużyn, szansę awansu mają również Chelsea oraz Atlético Madryt, które tworzą drugą środową parę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy