Liga Mistrzów: System VAR w rękach Polaków podczas meczu Szachtar Donieck - Real Madryt

Liga Mistrzów: System VAR w rękach Polaków podczas meczu Szachtar Donieck - Real Madryt fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA podjęła decyzję o powierzeniu obowiązków obsługi systemu VAR w konfrontacji Szachtara Donieck z Realem Madryt dwójce Polaków.

W poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów Paweł Gil oraz Bartosz Frankowski byli odpowiedzialni za wideowerifkację podczas spotkania Borussia Dortmund - Club Brugge. Pierwszy z wymienionych arbitrów także podczas najbliższej serii zmagań fazy grupowej zaznaczy swoją obecność.

44-latek do spółki z Marcinem Borkowskim zajmie się obsługą systemu VAR w meczu Szachtar Donieck - Real Madryt. Zawody będą miały miejsce już we wtorek o godzinie 18:55.

Sędzią głównym został Ovidiu Haţegan z Rumunii, któremu pomogą rodacy. Tym samym jedyny polski akcent w omawianej konfrontacji dotyczy wideoweryfikacji.

„Górnicy” w tej chwili z dorobkiem czterech punktów zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy B. „Los Blancos” mają na swoim koncie siedem „oczek”, co daje im tytuł wicelidera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy