Liga Mistrzów: System VAR w rękach Polaków podczas meczu Szachtar Donieck - Real Madryt

Liga Mistrzów: System VAR w rękach Polaków podczas meczu Szachtar Donieck - Real Madryt fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA podjęła decyzję o powierzeniu obowiązków obsługi systemu VAR w konfrontacji Szachtara Donieck z Realem Madryt dwójce Polaków.

W poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów Paweł Gil oraz Bartosz Frankowski byli odpowiedzialni za wideowerifkację podczas spotkania Borussia Dortmund - Club Brugge. Pierwszy z wymienionych arbitrów także podczas najbliższej serii zmagań fazy grupowej zaznaczy swoją obecność.

44-latek do spółki z Marcinem Borkowskim zajmie się obsługą systemu VAR w meczu Szachtar Donieck - Real Madryt. Zawody będą miały miejsce już we wtorek o godzinie 18:55.

Sędzią głównym został Ovidiu Haţegan z Rumunii, któremu pomogą rodacy. Tym samym jedyny polski akcent w omawianej konfrontacji dotyczy wideoweryfikacji.

„Górnicy” w tej chwili z dorobkiem czterech punktów zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy B. „Los Blancos” mają na swoim koncie siedem „oczek”, co daje im tytuł wicelidera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy