Liga Mistrzów. Thomas Tuchel przed rewanżem Chelsea z Realem Madryt

Liga Mistrzów. Thomas Tuchel przed rewanżem Chelsea z Realem Madryt fot. Chelsea
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chelsea

Thomas Tuchel zabrał głos przed rewanżowym starciem półfinałowym Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt.

We wtorkowy wieczór Manchester City pokonał Paris Saint-Germain i awansował do finału Ligi Mistrzów. W środę natomiast podopieczni Pepa Guardioli poznają swojego rywala. Tym będzie ktoś z dwójki Chelsea lub Real Madryt.

Trener tych pierwszych, a więc Thomas Tuchel postanowił zabrać głos przed zbliżającym się starciem.

- Udało nam się w ostatnich dniach odpocząć i muszę przyznać, że czujemy się naprawdę mocni. Oczywiście towarzyszy nam presja, ale moim zdaniem to normalne. Musimy zagrać najlepiej, jak potrafimy, bo inaczej będzie po nas - stwierdził.

Niemiec zabrał także głos w kwestii krytykowanego przez ekspertów Timo Wernera.

- Ja jestem pewien, że on będzie z całych sił walczył o zdobywanie bramek. On wie, że w Madrycie miał świetną okazję. Ja twierdzę, że my wszyscy powinniśmy być świadomi, że napastnikom zdarza się czasami nie trafić do siatki w dogodnej sytuacji - dodał.

Przy okazji pierwszej potyczki tych ekip padł rezultat 1-1. Początek środowego meczu zaplanowano godzinie 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy