Liga Mistrzów. Thomas Tuchel przed rewanżem Chelsea z Realem Madryt

Liga Mistrzów. Thomas Tuchel przed rewanżem Chelsea z Realem Madryt fot. Chelsea
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chelsea

Thomas Tuchel zabrał głos przed rewanżowym starciem półfinałowym Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt.

We wtorkowy wieczór Manchester City pokonał Paris Saint-Germain i awansował do finału Ligi Mistrzów. W środę natomiast podopieczni Pepa Guardioli poznają swojego rywala. Tym będzie ktoś z dwójki Chelsea lub Real Madryt.

Trener tych pierwszych, a więc Thomas Tuchel postanowił zabrać głos przed zbliżającym się starciem.

- Udało nam się w ostatnich dniach odpocząć i muszę przyznać, że czujemy się naprawdę mocni. Oczywiście towarzyszy nam presja, ale moim zdaniem to normalne. Musimy zagrać najlepiej, jak potrafimy, bo inaczej będzie po nas - stwierdził.

Niemiec zabrał także głos w kwestii krytykowanego przez ekspertów Timo Wernera.

- Ja jestem pewien, że on będzie z całych sił walczył o zdobywanie bramek. On wie, że w Madrycie miał świetną okazję. Ja twierdzę, że my wszyscy powinniśmy być świadomi, że napastnikom zdarza się czasami nie trafić do siatki w dogodnej sytuacji - dodał.

Przy okazji pierwszej potyczki tych ekip padł rezultat 1-1. Początek środowego meczu zaplanowano godzinie 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy