Liga Mistrzów: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

We wtorek oraz środę rozgrywane były mecze w ramach ostatniej kolejki Ligi Mistrzów i poznaliśmy wszystkich uczestników fazy pucharowej.

Pierwsza faza Ligi Mistrzów, czyli zmagania grupowe już za nami. We wtorek i środę poznaliśmy wszystkich uczestników fazy pucharowej tej edycji tych elitarnych rozgrywek.

Nie zabrakło oczywiście niespodzianek, bo za takowe należy uważać odpadnięcia takich drużyn jak FC Barcelona, Juventus oraz Atlético Madryt.

W kolejnej fazie rozgrywek natomiast niespodziewanie zameldował się debiutant, Club Brugge.

Po wtorku byliśmy już pewni awansu czternastu ekip i wolne zostały dwa miejsca. Środa z kolei obfitowała w ważne potyczki między innymi w grupie F, gdzie po zwycięstwie nad Szachtarem Donieck dalej gra RB Lipsk.

Awans zapewnił sobie też AC Milan. Mistrzowie Włoch pokonali wysoko u siebie Red Bull Salzburg (4-0) i będą grać na wiosnę w Lidze Mistrzów.

Po raz pierwszy od blisko dwudziestu lat w fazie pucharowej tych rozgrywek zamelduje się tylko jeden zespół z Hiszpanii, Real Madryt.

***

Uczestnicy fazy pucharowej Ligi Mistrzów:

- Napoli,
- Liverpool,
- FC Porto,
- Club Brugge,
- Bayern Monachium,
- Inter Mediolan,
- Tottenham,
- Eintracht Frankfurt,
- Chelsea,
- AC Milan,
- Real Madryt,
- RB Lipsk,
- Manchester City,
- Borussia Dortmund,
- Paris Saint-Germain,
- Benfica.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy