Ligue 1: Mecz RC Lens - Nantes przełożony [OFICJALNIE]

Ligue 1: Mecz RC Lens - Nantes przełożony [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: LFP | RC Lens

LFP poinformowało o konieczności przełożenia meczu RC Lens z Nantes, który pierwotnie zaplanowano na godzinę 13:00.

Beniaminek francuskiej ekstraklasy, który zajmuje znakomite siódme miejsce w tabeli, w najbliższym czasie będzie musiał zapomnieć o rozgrywaniu spotkań. To efekt wykrytych przypadków koronawirusa w jego zespole.

Obecny protokół LFP przewiduje, że mecz może dojść do skutku tylko wtedy, gdy co najmniej 20 z 30 członków ekipy ma negatywny wynik na obecność COVID-19 w organizmie. Tymczasem organizator rozgrywek informuje o minimum 11 potwierdzonych przypadkach zachorowań w RC Lens.

W konsekwencji mecz, który pierwotnie miał się odbyć już dzisiaj o godzinie 13:00, został przełożony na inny termin. Jak podkreśla klub w oficjalnym komunikacie, decyzja o wyznaczeniu nowej daty rozegrania pojedynku zapadnie w późniejszym czasie.

„Les Artésiens” latem pozyskali takich graczy jak Seko Fofana, Ignatius Ganago, Gaël Kakuta czy Issiaga Sylla.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy