Liverpool: Fatalne wieści w sprawie Van Dijka

Liverpool: Fatalne wieści w sprawie Van Dijka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: beIN Sports

Virgila van Dijka czeka wielomiesięczna przerwa w grze - informuje beIN Sports.

Holenderski środkowy obrońca znalazł się w wyjściowym składzie Liverpoolu na sobotnie derby z Evertonem (2:2). Bardzo szybko zakończył w nich jednak udział, co było efektem starcia z Jordanem Pickfordem. Wychodzący do piłki bramkarz „The Toffees” ściął defensora „The Reds” dwiema nogami. Angielski golkiper nie został za to ukarany.

Zaraz po ostatnim gwizdku Jürgen Klopp przyznał, że z Van Dijkiem nie jest dobrze, ale nie chciał niczego przesądzać. Najnowsze doniesienia beIN Sports nie są optymistyczne.

Według jego dziennikarzy środkowy obrońca zerwał więzadła krzyżowe przednie w kolanie i może pauzować przez siedem-osiem miesięcy.

Liverpool nie potwierdził jeszcze tych informacji, ale lada moment opublikuje pewnie komunikat w sprawie Holendra.

29-latek zanotował w tym sezonie osiem występów w koszulce „The Reds”.

Klopp po derbach z Evertonem. O nieuznanym golu i kontuzjach Van Dijka oraz Thiago

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy