Liverpool FC nie zdążył. Nici z transferu ofensywnego pomocnika

Liverpool FC nie zdążył. Nici z transferu ofensywnego pomocnika fot. Robert Sambles / Focus Images / MB Media / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Paul Joyce [Twitter]

Fábio Carvalho nadal będzie reprezentował barwy Fulham. Liverpool nie zdążył dopełnić wszelkich formalności, a co za tym idzie, nie zdołał zarejestrować pomocnika do rozgrywek przed północą - informuje Paul Joyce.

Po bezbarwnych pierwszych tygodniach Liverpool ewidentnie ożywił się w ostatnich kilkudziesięciu godzinach okna transferowego. Zespół prowadzony przez Jürgena Kloppa w weekend zasilił Luis Díaz, a poza tym pracowano też nad pozyskaniem środkowego pomocnika.

Na tapet trafił Fábio Carvalho, który miał za sobą fantastyczny okres na zapleczu Premier League. Choć Fulham początkowo nie było skore do tego, by go sprzedawać, to ostatecznie wydawało się, że do transakcji rzeczywiście dojdzie.

Gigant doszedł już zresztą do porozumienia z zawodnikiem i ten miał przejść testy medyczne. Ostatecznie jednak nie udało się dopełnić wszelkich formalności i ekipa z dowodzona przez niemieckiego menedżera pozostaje zatem bez nowego ofensywnego pomocnika.

Czy temat Fábio Carvalho na Anfield definitywnie umarł? Niekoniecznie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że obie strony wrócą do rozmów już wkrótce i transfer 19-latka zostanie dopięty zdecydowanie szybciej, by nie powtórzyła się sytuacja z ostatnich godzin.

Zawodnik, który pierwsze kroki w futbolu stawiał w Benfice, rozegrał w tym sezonie 18 ligowych spotkań. Strzelił siedem goli i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy