Liverpool - Manchester United: Sędzia zakończył pierwszą połowę, gdy Sadio Mané wychodził na pozycję

Liverpool - Manchester United: Sędzia zakończył pierwszą połowę, gdy Sadio Mané wychodził na pozycję
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Liverpool Echo

Do wzbudzającej spore emocje sytuacji doszło na koniec pierwszej połowy meczu Premier League pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem United (0:0).

Prowadzący niedzielny hit ligi angielskiej Paul Tierney doliczył do pierwszej części gry minutę. Gdy dobiegała ona końca, Liverpool był w trakcie szybkiego ataku. Będący w okolicach środka boiska Thiago Alcântara zdecydował się na górne podanie do wychodzącego na pozycję i uciekającego obrońcom MU Sadio Mané. Akcja została jednak przerwana.

Sędzia użył gwizdka dokładnie pięć sekund przed upływem doliczonej minuty. Jego decyzja spotkała się z wiadomą reakcją kibiców Liverpoolu.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem i w drugiej części gry również nie widzieliśmy żadnych bramek. O wiele więcej strzałów oddali piłkarze Liverpoolu, choć w światło bramki częściej trafiali gracze United (cztery razy). Nie przełożyło się to jednak na gole.

Podział punktów oznacza, że tabeli Premier League dalej przewodzi MU. „Czerwone Diabły” mają na koncie 37 „oczek”. Liverpool zgromadził ich 34.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy