Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie Wernera

Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie Wernera fot. Bundesliga.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

Nicolò Schira z „La Gazzetta dello Sport” podaje, że Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie transferu Timo Wernera.

Informacje sugerujące, że to właśnie „The Reds” są faworytem do pozyskania niemieckiego napastnika, pojawiały się już wcześniej. Jak donosi Schira, władze Liverpoolu szybko przeszły do konkretnego działania i obecnie prowadzą już zaawansowane negocjacje w tej sprawie. Angielski klub jest gotów zapłacić za Wernera blisko 60 milionów euro, która to kwota widnieje w klauzuli wpisanej w jego kontrakt z Lipskiem.

Liverpool zamierza zamknąć sprawę do końca kwietnia. Wtedy to traci ważność wspomniana klauzula, o czym informował już „Sport Bild”. Krótko mówiąc, jeśli „The Reds” do tego czasu nie osiągną pełnego porozumienia dotyczącego letniego transferu Niemca, później zapewne będą musieli zapłacić za niego więcej.

23-letni Werner prezentuje się świetnie od początku sezonu. W 30 dotychczasowych występach w koszulce Lipska zdobył 25 bramek i zanotował 10 asyst.

Werner nie chciał odchodzić z Lipska zimą, ponieważ zamierza powalczyć z rodzimą drużyną o mistrzostwo kraju. Latem sytuacja ulegnie zmianie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy