Liverpool rozpoczyna negocjacje w sprawie transferu pomocnika

Liverpool rozpoczyna negocjacje w sprawie transferu pomocnika fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: L'Equipe

Liverpool szuka wzmocnień drugiej linii, dlatego ruszyły negocjacje w sprawie pozyskania Khéphrena Thurama - informuje „L'Equipe”.

Liverpool nie zdołał awansować do Ligi Mistrzów, co trzeba traktować w charakterze sporego rozczarowania. Ekipę z Anfield czeka zatem przed następnym sezonem przebudowa, a na jej czele stanie Jürgen Klopp.

Niemiec obrał sobie za cel wzmocnienie środka pola i w tym kontekście wymieniano już taki nazwiska jak Piotr Zieliński czy Alexis Mac Allister. Wydaje się, że drugi z nich jest rzeczywiście bliski dołączenia do piątej drużyny Premier League.

Wygląda na to, że „The Reds” na tym nie poprzestaną, bo w oko Kloppa wpadł jeszcze Khéphren Thuram - twierdzi „L'Equipe”.

To nie wszystko, bo wspomniane źródło idzie i krok dalej, dodając, że ruszyły już nawet rozmowy w kwestii sprowadzenia go z OGC Nice.

Na razie nie wiadomo jednak, czy cokolwiek z tego wyniknie, bo Francuzi niekoniecznie chcą się pozbywać swojego asa. Sprawa wygląda zatem na co najmniej skomplikowaną.

Jednokrotny reprezentant „Trójkolorowych” był łączony też z Chelsea.

Thuram, który jest wychowankiem AS Monaco, rozegrał w tym sezonie łącznie 48 meczów. W nich strzelił dwie bramki, a poza tym miał także osiem asyst.

Kontrakt z OGC Nice ma ważny do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy