Liverpool włącza się do rywalizacji o napastnika

Liverpool włącza się do rywalizacji o napastnika
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

Po tym jak swoje zainteresowanie Fiodorem Czałowem wyraził Arsenal, do szerokiego grona chętnych na zakontraktowanie Rosjanina dołączył Liverpool.

21-letni napastnik CSKA Moskwa jest adorowany przez wiele klubów z Hiszpanii, Niemiec czy Francji. Najlepszego strzelca ubiegłego sezonu rosyjskiej ekstraklasy (15 trafień) chciałyby mieć także u siebie przedstawiciele angielskiej Premier League. 

W ostatnim czasie do Arsenalu, Manchesteru United, Tottenhamu Hotspur i Manchesteru City dołączył Liverpool. Tym samym, choć Fiodor Czałow wyceniany jest na około 20 milionów funtów (22,5 miliona euro), w ramach licytacji „Konie” mogą uzyskać znacznie więcej. 

Swoje zapytania o dwukrotnego reprezentanta „Sbornej” złożyły już Monaco, Sevilla czy Lipsk, zatem przed władzami czwartej ekipy Priemjer Ligi pracowite tygodnie.

Umowa jednej z największych nadziei rosyjskiej piłki wygasa 30 czerwca 2022 roku. 

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy