LKS Goczałkowice-Zdrój się nie zatrzymuje. Klub Łukasza Piszczka szykuje następny głośny transfer

LKS Goczałkowice-Zdrój się nie zatrzymuje. Klub Łukasza Piszczka szykuje następny głośny transfer
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jakub Wołosik [Twitter]

LKS Goczałkowice-Zdrój, czyli klub Łukasza Piszczka, sięgnie prawdopodobnie po Adama Dancha, o czym poinformował na Twitterze Jakub Wołosik.

LKS Goczałkowice-Zdrój przewodzi tabeli trzeciej ligi w swojej grupie i jest na dobrej drodze do tego, by awansować na szczebel centralny. Aby jednak dopiąć swego, zespół nadal potrzebuje wzmocnień.

Według informacji podawanych na Twitterze przez Jakuba Wołosika te wkrótce nadejdą, ponieważ bliski przenosin do zespołu z województwa śląskiego jest Adam Danch. Defensor wkrótce powinien złożyć podpis pod kontraktem.

34-latek to gracz, który dysponuje ogromnym doświadczeniem. Pierwsze kroki stawiał w Gwarku Zabrze, skąd przeniósł się do Górnika Zabrze. W barwach „Trójkolorowych” występował przez jedenaście sezonów.

Ostatnie pięć lat spędził natomiast w Arce Gdynia, z którą rozstał się jakiś czas temu. W tym sezonie rozegrał łącznie pięć spotkań. Nie można także zapominać, że Danch to dwukrotny reprezentant Polski.

W jego przyszłej drużynie nie brakuje ciekawych nazwisk. Poza Łukaszem Piszczkiem w drużynie grają też między innymi Przemysław Trytko, Piotr Ćwielong, Łukasz Hanzel oraz Mariusz Magiera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy