Lokvenc w Basel

Lokvenc w Basel
Redakcja
Redakcja
Źródło: fcb.ch

Napastnik austriackiego Red Bull Salzburg Vratislav Lokvenc został wypożyczony do końca sezonu, do FC Basel.<br><br> W szwajcarskim klubie będzie miał bardzo wymagających rywali w walce o miejsce w składzie. O(...)

Napastnik austriackiego Red Bull Salzburg Vratislav Lokvenc został wypożyczony do końca sezonu, do FC Basel.

W szwajcarskim klubie będzie miał bardzo wymagających rywali w walce o miejsce w składzie. Oprócz niego w kadrze Basel są tacy napastnicy jak Marco Strellerem, Erenem Derdiyokiem i Eduardo.

34-letni napastnik wcześniej grał w takich klubach jak FC Hradec Králové, Sparta Praga, 1. FC Kaiserslautern, Vfl Bochum oraz Red Bull Salzburg, w którym występował przez ostatnie 2.5 roku. W reprezentacji Czech rozegrał 74 mecze i zdobył 14 goli.
Więcej na temat: Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy