Lorenzo Pellegrini uderzony przedmiotem przez kibica. Na głowie Włocha pojawiła się krew!

Lorenzo Pellegrini uderzony przedmiotem przez kibica. Na głowie Włocha pojawiła się krew! fot. UEFA
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Podczas meczu pomiędzy İstanbul Başakşehir a Romą Lorenzo Pellegrini na kilka minut musiał opuścić boisko. Włoch oberwał bowiem jakimś przedmiotem rzuconym z trybun.

Już po pierwszej połowie rywalizacji na tureckiej ziemi „Wilki” prowadziły 3:0, a dwie asysty zaliczył Lorenzo Pellegrini. Wyczyn 23-latka najwyraźniej rozwścieczył miejscowych kibiców, gdyż w 53. minucie piłkarz przyjezdnych został trafiony w głowę przedmiotem rzuconym z trybun. W konsekwencji na czole Włocha pojawiła się krew. Cała sytuacja miała miejsce w narożniku boiska, gdzie ofensywny pomocnik powędrował w związku z przyznanym rzutem rożnym.

Sędzia natychmiast dostrzegł całe wydarzenie i przerwał zawody. Następnie spiker stadionowy przekazał, że jeśli coś podobnego będzie miało miejsce w dalszej części spotkania, oba zespoły zejdą do szatni.

Po kilku minutach mecz został jednak wznowiony, a Pellegrini wrócił na boisko z opatrunkiem na głowie. Wynik już nie uległ zmianie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy