Lorenzo Pellegrini uderzony przedmiotem przez kibica. Na głowie Włocha pojawiła się krew!

Lorenzo Pellegrini uderzony przedmiotem przez kibica. Na głowie Włocha pojawiła się krew! fot. UEFA
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Podczas meczu pomiędzy İstanbul Başakşehir a Romą Lorenzo Pellegrini na kilka minut musiał opuścić boisko. Włoch oberwał bowiem jakimś przedmiotem rzuconym z trybun.

Już po pierwszej połowie rywalizacji na tureckiej ziemi „Wilki” prowadziły 3:0, a dwie asysty zaliczył Lorenzo Pellegrini. Wyczyn 23-latka najwyraźniej rozwścieczył miejscowych kibiców, gdyż w 53. minucie piłkarz przyjezdnych został trafiony w głowę przedmiotem rzuconym z trybun. W konsekwencji na czole Włocha pojawiła się krew. Cała sytuacja miała miejsce w narożniku boiska, gdzie ofensywny pomocnik powędrował w związku z przyznanym rzutem rożnym.

Sędzia natychmiast dostrzegł całe wydarzenie i przerwał zawody. Następnie spiker stadionowy przekazał, że jeśli coś podobnego będzie miało miejsce w dalszej części spotkania, oba zespoły zejdą do szatni.

Po kilku minutach mecz został jednak wznowiony, a Pellegrini wrócił na boisko z opatrunkiem na głowie. Wynik już nie uległ zmianie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy