Lovren finalizuje odejście z Liverpoolu

Lovren finalizuje odejście z Liverpoolu fot. Liverpool
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Times | The Telegraph

Dejan Lovren odchodzi z Liverpoolu. Jego transfer do Zenitu Sankt Petersburg znajduje się już na ostatniej prostej.

Liverpool może liczyć na dobry zarobek - 10,9 miliona funtów, czyli 12 milionów euro.

Chorwat, srebrny medalista ostatniego mundialu, będzie jeszcze do dyspozycji menedżera Jürgena Kloppa podczas ostatniego meczu sezonu Premier League przeciwko Newcastle United, a potem rozpocznie pakowanie walizek przed przeprowadzką do Rosji.

31-letni środkowy obrońca od dłuższego czasu znajdował się na radarze Zenitu, czyli świeżo upieczonego mistrza Rosji, jednak w 2014 roku zdecydował się wybrać transfer z Southampton do Liverpoolu za około 20 milionów funtów. Nie było to złą decyzją, gdyż zdobył z nim między trofeum Ligi Mistrzów w 2019 roku i ostatnio mistrzostwo Anglii.

W przeszłości Lovren występował też w Olympique Lyon i Dinamie Zagrzeb, którego jest wychowankiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy