Lovren finalizuje odejście z Liverpoolu

Lovren finalizuje odejście z Liverpoolu fot. Liverpool
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Times | The Telegraph

Dejan Lovren odchodzi z Liverpoolu. Jego transfer do Zenitu Sankt Petersburg znajduje się już na ostatniej prostej.

Liverpool może liczyć na dobry zarobek - 10,9 miliona funtów, czyli 12 milionów euro.

Chorwat, srebrny medalista ostatniego mundialu, będzie jeszcze do dyspozycji menedżera Jürgena Kloppa podczas ostatniego meczu sezonu Premier League przeciwko Newcastle United, a potem rozpocznie pakowanie walizek przed przeprowadzką do Rosji.

31-letni środkowy obrońca od dłuższego czasu znajdował się na radarze Zenitu, czyli świeżo upieczonego mistrza Rosji, jednak w 2014 roku zdecydował się wybrać transfer z Southampton do Liverpoolu za około 20 milionów funtów. Nie było to złą decyzją, gdyż zdobył z nim między trofeum Ligi Mistrzów w 2019 roku i ostatnio mistrzostwo Anglii.

W przeszłości Lovren występował też w Olympique Lyon i Dinamie Zagrzeb, którego jest wychowankiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy