Lucas Paquetá naciska na transfer, tymczasem Olympique Lyon ustawił WYSOKĄ cenę

Lucas Paquetá naciska na transfer, tymczasem Olympique Lyon ustawił WYSOKĄ cenę fot. Daniel Vaquero / Sipa / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Goal.com

Arsenal wykazuje ponownie zainteresowanie usługami Lucasa Paquety. Olympique Lyon oczekuje jednak w dalszym ciągu 80 milionów euro za ofensywnego pomocnika - poinformował francuski oddział Goal.com.

Blisko 25-letni zawodnik zakomunikował władzom „Les Gones”, że pragnie tego lata zmienić otoczenie.

Ekipa z Groupama Stadium przyjęła ze zrozumieniem stanowisko piłkarza i potwierdziła otrzymanie za niego pierwszych ofert. Początkowo przypuszczano, że wśród nadesłanych propozycji znajdują się te wystosowane przez Arsenal czy Newcastle United, które w ubiegłych tygodniach wykazywały zainteresowanie usługami reprezentanta Brazylii.

Francuski oddział Goal.com poinformował jednak, że „Kanonierzy” nie nawiązali jeszcze konkretnych rozmów z Olympique'em Lyon, ale przygotowują się do złożenia pierwszej oferty oraz przekazali otoczeniu Lucasa Paquety, że spróbują go tego lata sprowadzić na Emirates Stadium.

Drużynę z Premier League czeka jednak trudne zadanie, ponieważ zespół z Ligue 1 nie zmienił swojego wcześniejszego nastawienia w kwestii wysokości kwoty odstępnego za ofensywnego zawodnika i oczekuje w dalszym ciągu za niego propozycji w wysokości 80 milionów euro.

Arsenal nie zamierza przeznaczać takiej sumy na blisko 25-letniego piłkarza i będzie dążył do jego pozyskania za znacznie niższą kwotę. Podobne podejście wykazują „Sroki”.

Ofensywny pomocnik, mający ważny kontrakt z OL do 30 czerwca 2025 roku, zakończył miniony sezon na jedenastu trafieniach i siedmiu asystach w 43 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy