Lucien Favre o krok od Premier League. Zaawansowane rozmowy!

Lucien Favre o krok od Premier League. Zaawansowane rozmowy! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Daily Mail

Crystal Palace przeprowadziło efektywne rozmowy z Lucienem Favre w sprawie ich wakatu na stanowisku menedżera - donosi „Daily Mail“.

Favre był również łączony z Evertonem, ale skłania się ku przenosinom na Selhurst Park.

Jest on znany z rozwijania młodych zawodników, co jest bardzo atrakcyjne dla londyńskiego klubu, który chce, aby następny menedżer wykorzystywał talenty z akademii do uzupełniania składu pierwszej drużyny.

Wśród klubów, które są zainteresowane sprowadzeniem 63-latka, wymienia się między innymi turecki Fenerbahçe JK, ale szwajcarski szkoleniowiec wydaje się preferować przeprowadzkę do Anglii. Palace zaś zaoferowało tę posadę Nuno Espirito Santo, który następnie rozmawiał z Evertonem i Tottenhamem. Jednak władze „Orłów“ przerwały starania o Santo po tym, jak ten postawił szereg żądań.

W Crystal Palace rozważano również kandydaturę Steve'a Coopera ze Swansea, ale ten kosztowałby spore odszkodowanie. 41-latek jest z kolei jednym z kandydatów do zastąpienia Scotta Parkera w Fulham, obok Eddiego Howe'a i Javiera Pereiry.

Według przewidywań brytyjskich dziennikarzy Parker przejmie stery w Bournemouth, gdy jego kontrakt zostanie rozwiązany za porozumieniem stron.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy