Lucien Favre odrzucił ofertę z Premier League

Lucien Favre odrzucił ofertę z Premier League fot. Federico Guerra Moran / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Ed Aarons | Twitter

Lucien Favre odrzucił propozycję podpisania trzyletniej umowy z Crystal Palace - donosi dziennikarz Ed Aarons z „The Guardian“.

Jeszcze trzy dni temu wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie do ogłoszenia Szwajcara nowym menadżerem klubu z Londynu. Znany z rozwijania młodych zawodników szkoleniowiec miał być o krok od złożenia podpisu pod kontraktem z nowym pracodawcą.

Ogłoszenie faktu podpisania takiej umowy miało być ogłoszone w czwartek. Jeśli jednak wierzyć doniesieniem Aaronsa, Favre odrzucił ofertę trzyletniego kontraktu z Crystal Palace.

Na tę chwilę nie są znane powody takiego zwrotu akcji. Według nieoficjalnych doniesień, Szwajcar widzi zbyt wiele różnic w wizji rozwoju klubu w stosunku do oczekiwań zarządu „Orłów“.

Dla działaczy Crystal Palace nie byłoby to pierwsze fiasko w sprawie podpisania nowego menadżera. Początkowo sondowano możliwość zatrudnienia Steve'a Coopera ze Swansea, ale ten kosztowałby spore odszkodowanie i ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu. Kolejnym kandydatem miał być Nuno Espirito Santo, ale miał rzekomo przedstawić nierealne żądania finansowe. Z kolei Favre był wcześniej także łączony z przenosinami do Evertonu bądź tureckiego Fenerbahçe JK.

AKTUALIZACJA 23:42: Fabrizio Romano donosi, że Favre z pewnością nie zostanie również trenerem Fenerbahçe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy