Luka Jović ponownie wyląduje w Bundeslidze? Nowa opcja

Luka Jović ponownie wyląduje w Bundeslidze? Nowa opcja fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Berlin Kurier

Na celowniku Herthy znalazł się Luka Jović - informuje „Berlin Kurier”.

Jeszcze niedawno mogło wydawać się, że w kolejnym sezonie pierwszym napastnikiem zespołu prowadzonego przez Pála Dárdaia będzie Jhon Córdoba. Niemcy otrzymali jednak za niego lukratywną ofertę.

Po 28-latka zgłosił się Krasnodar, który oferuje 20 milionów euro. Mając na uwadze wszystkie okoliczności, jest to raczej propozycja z kategorii tych nie do odrzucenia.

Stołeczny zespół może mieć zatem kłopot z obsadzeniem pozycji środkowego napastnika, bo rehabilitacje po kontuzji przechodzi Krzysztof Piątek, a wracający z wypożyczenia Davie Selke nie gwarantuje określonej jakości.

Z tego powodu bardzo możliwe, że do stolicy Niemiec trafi ktoś jeszcze, a tak przynajmniej twierdzi „Berlin Kurier”. Zdaniem tabloidu, w kręgu zainteresowań znalazł się Luka Jović.

Ogromnym zwolennikiem tego ruchu jest nowy dyrektor sportowy Herthy, a więc Fredi Bobic. 49-latek zna Serba z Eintrachtu Frankfurt i bardzo ceni sobie jego umiejętności. Teraz również chętnie widziałby go w swojej drużynie.

Problemem może okazać cena. Real Madryt zapłacił 63 miliony euro za 23-latka. Teraz chce go wprawdzie sprzedać, ale ma nadzieję, że uda się odzyskać minimum część tej kwoty. Ekipa z Berlina jest w kolei w stanie zaoferować blisko 20 milionów euro.

Jović spędził rundę wiosenną poprzedniego sezonu na wypożyczeniu w Eintrachcie, gdzie rozegrał 18 spotkań. Strzelił w tym czasie cztery bramki i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy