Luka Jović ponownie wyląduje w Bundeslidze? Nowa opcja

Luka Jović ponownie wyląduje w Bundeslidze? Nowa opcja fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Berlin Kurier

Na celowniku Herthy znalazł się Luka Jović - informuje „Berlin Kurier”.

Jeszcze niedawno mogło wydawać się, że w kolejnym sezonie pierwszym napastnikiem zespołu prowadzonego przez Pála Dárdaia będzie Jhon Córdoba. Niemcy otrzymali jednak za niego lukratywną ofertę.

Po 28-latka zgłosił się Krasnodar, który oferuje 20 milionów euro. Mając na uwadze wszystkie okoliczności, jest to raczej propozycja z kategorii tych nie do odrzucenia.

Stołeczny zespół może mieć zatem kłopot z obsadzeniem pozycji środkowego napastnika, bo rehabilitacje po kontuzji przechodzi Krzysztof Piątek, a wracający z wypożyczenia Davie Selke nie gwarantuje określonej jakości.

Z tego powodu bardzo możliwe, że do stolicy Niemiec trafi ktoś jeszcze, a tak przynajmniej twierdzi „Berlin Kurier”. Zdaniem tabloidu, w kręgu zainteresowań znalazł się Luka Jović.

Ogromnym zwolennikiem tego ruchu jest nowy dyrektor sportowy Herthy, a więc Fredi Bobic. 49-latek zna Serba z Eintrachtu Frankfurt i bardzo ceni sobie jego umiejętności. Teraz również chętnie widziałby go w swojej drużynie.

Problemem może okazać cena. Real Madryt zapłacił 63 miliony euro za 23-latka. Teraz chce go wprawdzie sprzedać, ale ma nadzieję, że uda się odzyskać minimum część tej kwoty. Ekipa z Berlina jest w kolei w stanie zaoferować blisko 20 milionów euro.

Jović spędził rundę wiosenną poprzedniego sezonu na wypożyczeniu w Eintrachcie, gdzie rozegrał 18 spotkań. Strzelił w tym czasie cztery bramki i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy