Łukasik w Śląsku?!

Łukasik w Śląsku?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Wszystko wskazuje na to, że lada moment barwy klubowe zmienić może Daniel Łukasik.

Jak podaje „Przegląd Sportowy”, 26-latek może trafić w najbliższym czasie do Śląska Wrocław, który ostatnio jest bardzo aktywny na rynku transferowym.

Na temat jego transferu, na razie dość tajemniczo, wypowiedział się już trener wrocławian, Jan Urban. - To jedna z kilku kandydatur, ale nie jedyna. Chcielibyśmy na tę pozycję Polaka, jednak na rynku nie ma zbyt wielu krajowych piłkarzy mogących pełnić tę rolę - przyznał szkoleniowiec.

Łukasik spędził ostatni sezon w Sandhausen, dokąd został wypożyczony z Lechii Gdańsk. W jego trakcie rozegrał 19 spotkań w 2. Bundeslidze, strzelając gola i notując asystę. Przez ten czas jego klubowym kolegą był Jakub Kosecki, który został już zakontraktowany przez działaczy Śląska.

Wrocławianie pozyskali już zdecydowanie większą liczbę piłkarzy. Oprócz „Kosy” potwierdzone zostały transfery Đorđe Čotry, Oktawiana Skrzecza, Michała Chrapka, Jakuba Słowika oraz Arkadiusza Piecha.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy