Łukasz Bortnik zatrudniony w Hapoelu Beer Szewa [OFICJALNIE]

Łukasz Bortnik zatrudniony w Hapoelu Beer Szewa [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Hapoel Beer Szewa

Łukasz Bortnik nawiązał współpracę z Hapoelem Beer Szewa.

Do niedawna Bortnik był trenerem od przygotowania fizycznego w Legii Warszawa. Pod koniec marca rozstał się jednak z mistrzem Polski, podobnie jak Ján Mucha. Panowie mieli podpaść Czesławowi Michniewiczowi. Jak pisał portal Legionisci.com, zachowywali się oni nieodpowiednio w hotelu przed meczem z Zagłębiem Lubin.

Bortnik nie szukał długo nowego miejsca pracy. 43-latek został szefem działu naukowo-fizjologicznego w Hapoelu Beer Szewa. Dla Polaka jest to powrót do izraelskiego klubu.

- Bardzo się cieszę, że wracam do klubu i to z wielu powodów. Dołączam do zespołu, który ma ambicje i wysokie cele. Cieszę się, że znowu będę jego częścią - powiedział szkoleniowiec.

Hapoel z dorobkiem 41 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli izraelskiej ekstraklasy.

Drużyna sięgała po mistrzostwo kraju w 2016, 2017 i 2018 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy