Łukasz Teodorczyk wróci do Ekstraklasy?!

Łukasz Teodorczyk wróci do Ekstraklasy?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TorinoGranata.it

Łukasz Teodorczyk niebawem może dołączyć do Jagiellonii Białystok - sugerują włoskie media.

Taką informację podała strona TorinoGranata.it. Napastnik pozostający od początku sezonu poza kadrą Udinese ma znajdować się na celownikach kilku klubów z Serie B, zespołów z Belgii, ale również Jagiellonii. Z przedstawionych doniesień można wywnioskować, że jego przenosiny do Białegostoku wydają się być najbardziej prawdopodobne.

Kontrakt Teodorczyka z Udinese jest ważny tylko do 30 czerwca 2022 roku, więc latem będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu. Niewykluczone jednak, że włoskiemu klubowi na rękę będzie rozstanie z 30-latkiem już zimą.

Jego ściągnięcie w najbliższym oknie może być atrakcyjnym ruchem dla Jagiellonii, której najlepszy strzelec Jesús Imaz (siedem goli) zerwał więzadło rzepkowo-udowe przyśrodkowe i będzie pauzował przez kilkanaście tygodni.

Pytanie tylko, w jakiej formie fizycznej jest Teodorczyk. W tym sezonie nie rozegrał on ani minuty, a w poprzednich również rzadko pojawiał się na murawie. Od rozgrywek 2018/2019 uzbierał... 1055 minut. Strzelił dwa gole i zaliczył asystę.

Wcześniejszy ekstraklasowy dorobek atakującego to 80 meczów i 32 gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy