Łukasz Teodorczyk zaoferowany przedstawicielowi Ekstraklasy

Łukasz Teodorczyk zaoferowany przedstawicielowi Ekstraklasy fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Szymon Janczyk [Weszlo.com]

Łukasz Teodorczyk został zaoferowany Radomiakowi Radom, o czym poinformował na łamach Weszlo.com Szymon Janczyk.

Po nieudanych przygodach z Udinese Calcio oraz RSC Charleroi Łukasz Teodorczyk doszedł do wniosku, że chce spróbować sił w innym miejscu i ostatnich kilka miesięcy spędził w barwach Vicenzy.

Tam wielkiej furory nie zrobił, a poza tym jego ekipa spadła do Serie C.

Wraz z końcem czerwca wygasła umowa 19-krotnego reprezentanta Polski i do tej pory nie znalazł on nowego pracodawcy. Wiele ekip ma wątpliwości co do obecnych umiejętności tego zawodnika, dlatego chętnych jest jak na lekarstwo.

Agent napastnika musi więc wykonać tytaniczną pracę, by znaleźć temu zawodnikowi nową drużynę. Obecnie zajmuje się oferowaniem go poszczególnym zespołom, w tym między innymi przedstawicielom Ekstraklasy.

Według informacji podawanych przez Szymona Janczyka z Weszlo.com Teodorczyk został zaoferowany Radomiakowi Radom.

Co na to działacze tego klubu? Biorą ten ruch pod uwagę, choć mają wątpliwości co do tego, czy 31-latek dałby z marszu określoną jakość. Temat na pewno nie jest zamknięty.

Urodzony w Żurominie zawodnik to wychowanek Polonii Warszawa. W swojej karierze grał też dla Lecha Poznań, Dynama Kijów, Anderlechtu i wspomnianych Udinese Calcio, Charleroi i Vicenzy.

W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu rozegrał 14 meczów, a jego dorobek to gol oraz trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy