Luuk de Jong zmieni klub?! Sevilla czeka, aż jego wartość wzrośnie

Luuk de Jong zmieni klub?! Sevilla czeka, aż jego wartość wzrośnie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fotomaç | AS | LacolinadeNervión.com

Występy zawodników na dużym turnieju, jak EURO 2020, niosą tę korzyść, że ich wartość z automatu wzrasta. Na to czeka Sevilla, skłonna sprzedać Luuka de Jonga - podaje serwis internetowy LacolinadeNervión.com, odpowiadając na spekulacje o zainteresowaniu ze strony holenderskich oraz tureckich klubów

Holenderski napastnik w poprzednim sezonie znajdował się w cieniu Youssefa En-Nesyriego, a „Los Sevillistas” doszli do wniosku, że może to być odpowiedni moment na rozstanie. W dobie koronakryzysu należy jednak liczyć każdy grosz, dlatego Hiszpanie nie spieszą się ze sprzedażą.

Louis Laros, agent gracza, zaproponował usługi swojego klienta Fenerbahçe, ale jak informuje „Fotomaç”, o wiele poważniejsze zainteresowanie wykazuje nim Beşiktaş.

Mistrz Turcji miał już przedstawić ofertę indywidualnego kontraktu, który, wraz z bonusami, gwarantowałby zarobki rzędu około 2,5-3 milionów euro. Aby jednak operacja doszła do skutku, Sevilla musiałaby wyrazić zgodę na bezpłatny transfer, a na to się nie zanosi.

Idąc tym tropem, czwarta siła hiszpańskiej ekstraklasy spokojnie czeka na to, co się wydarzy, mając w pamięci zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy. Luuk de Jong został powołany na turniej i jeśli tylko zagra, a przy tym pokaże się z dobrej strony, o brak ofert nikt nie powinien się martwić.

Wstępne zainteresowanie ponownym angażem wykazuje PSV Eindhoven, o czym jakiś czas temu donosił „AS”.

30-latek w kampanii 2020/2021 rozegrał 48 spotkań, strzelił 9 goli i raz asystował. Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy