Macedończyk na testach w Koronie

Macedończyk na testach w Koronie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CK Sport

Bojan Najdenov w najbliższych dniach będzie testowany przez sztab szkoleniowy Korony Kielce.

26-latek przez ostatnie pół roku reprezentował barwy egipskiego Smouha SC. W obecnych rozgrywkach wystąpił w zaledwie czterech spotkaniach. Pomocnik wcześniej reprezentował barwy takich klubów jak Robotnicki Skopje czy Horizont Turnovo. W rodzimej lidze rozegrał przeszło 150 spotkań, w których trakcie zdobył 13 bramek i zanotował pięć asyst.

Macedończyk od kilku dni pozostaje bez klubu, ponieważ jego umowa z poprzednim pracodawcą wygasła wraz z 1 stycznia. Jego możliwością w najbliższych dniach przyjrzy się sztab szkoleniowy „Złocisto-Krwistych”. Jeżeli 26-latek pozostawi po sobie dobre wrażenie, to podpisze z Koroną umowę. Co warte odnotowanie, 26-latek jest reprezentowany przez tę samą agencję menadżerską, która trzyma pieczę nad rozwojem kariery Adnana Kovacevicia, Gorana Cvijanovicia oraz Ivana Jukicia. Wymienieni zawodnicy trafili do Kielc w lecie.

Warto dodać, że Najdenov ma na swoim koncie cztery występy w reprezentacji Macedonii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy