Maciej Bartoszek wróci do Ekstraklasy?! „Numer jeden”

Maciej Bartoszek wróci do Ekstraklasy?! „Numer jeden” fot. Dziurek / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe/Meczyki.pl]

Zimowa zmiana na stanowisku trenera Ruchu Chorzów jest prawdopodobna. Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl połączył z klubem z województwa śląskiego Macieja Bartoszka.

W 19 dotychczasowych meczach Ekstraklasy Ruch Chorzów zdobył 13 punktów i znajduje się w strefie spadkowej. Na najwyższy szczebel z zespołem awansował Jarosław Skrobacz, ale w listopadzie jego obowiązki przejął Jan Woś. Pod wodzą 49-latka drużyna jeszcze nie wygrała, notując aż pięć remisów w sześciu spotkaniach.

Według Tomasza Włodarczyka w najbliższym czasie Ruch może objąć nowy szkoleniowiec.

- Jest wiele sygnałów, że Woś nie będzie trenerem drużyny w rundzie wiosennej. (...) Ruch chyba nie punktuje tak, żeby zadowolić działaczy. Ciekawa plotka - tak bym to na tę chwilę potraktował - takim numerem jeden do objęcia sterów, które miałyby przybliżyć do utrzymania, jest Maciej Bartoszek - przekazał dziennikarz w programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki.pl na YouTubie.

- Aktualnie jest z Kotwicą Kołobrzeg liderem w II lidze. Nie wiem, czy w ogóle jest do wyciągnięcia. Domyślam się, że ambicje Kotwicy są duże, natomiast dochodzą z niej różne sygnały o pojawiających się problemów finansowych - dodał Włodarczyk.

Kotwica pod wodzą Bartoszka zdobyła w tym sezonie 37 punktów.

W drugoligowej tabeli wyprzedza drugi KKS 1925 Kalisz o trzy „oczka”. Rywal rozegrał jeden mecz mniej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy