Magiczny wieczór w Lidze Mistrzów! Real Madryt - Manchester City na remis [WIDEO] fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus

Real Madryt i Manchester City to kwintesencja tego, co najlepsze w piłce nożnej. Hit Ligi Mistrzów nie rozczarował i obfitował w piękne gole. Ostatecznie Hiszpanie zremisowali z Anglikami 3-3 i awans pozostaje sprawą otwartą.

Kiedy Real Madryt i Manchester City spotykały się ze sobą w ostatnich latach, to ich dwumecze obfitowały w niesamowitą dramaturgię. Raz lepsi byli Hiszpanie, a innym razem górą z pojedynku wychodzi podopieczni Pepa Guardioli.

Po losowaniu zatem kibice obiecywali sobie, że drużyny zapewnią niesamowite emocje.

Bardzo szybko te zapowiedzi znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości, bo już na wstępie arbiter podytkował dopatrzył się faulu Auréliena Tchouaméniego, pokazując Francuzowi żółtą kartkę już w 1. minucie.

Dodatkowo podyktowano rzut wolny, do którego podszedł Bernardo Silva. Portugalczyk uderzył z dystansu, kompletnie zaskakując Andrija Łunina i wyprowadzając gości na prowadzenie.

Mimo szybkiego prowadzenia, to jednak Real Madryt schodził na przerwę prowadząc. Gracze Carlo Ancelottiego wykorzystali dwa błędy Manchesteru City i w dwie minuty przechylili szalę na swoją korzyść.

Po zmianie stron lider LaLigi mógł podwyższyć prowadzenie na 3-1, lecz w znakomitej sytuacji spudłował Vinícius Júnior.

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i to sprawdziło się też w tym przypadku. Ostatnie pół godziny to festiwal cudownych trafień zapoczątkowanych przez Phila Fodena.

Gorszy od kolegi z zespołu nie chciał być Joško Gvardiol, dając swoim kolegom prowadzenie 3-2.

To jednak wystarczyło tylko do remisu, bo w 79. minucie cudownym strzałem popisał się Federico Valverde, dając Realowi Madryt cenny remis.

Sprawa awansu rozstrzygnie się zatem na Etihad Stadium 17 kwietnia.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...