Majecki opuści Legię? Transfer możliwy nawet zimą!

Majecki opuści Legię? Transfer możliwy nawet zimą! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Radosław Majecki może w trakcie zimowego okienka transferowego zakończyć swoją przygodę z Legią Warszawa - informuje „Przegląd Sportowy”.

Utalentowany golkiper otrzymał w nagrodę za robione postępy powołanie do dorosłej reprezentacji Polski w miejsce kontuzjowanego Łukasza Fabiańskiego.

19-letni zawodnik nie ma naturalnie większych szans na to, aby zadebiutować w kadrze w starciu z Łotwą lub Macedonią Północną, ale zbierze kolejne bezcenne doświadczenie, które może mu pomóc w ewentualnym zimowy transferze do jednego z zagranicznych klubów.

Robert Błoński z „Przeglądu Sportowego” informuje, że Radosław Majecki jest już od dłuższego czasu obserwowany przez wysłanników Arsenalu oraz Tottenhamu. Młody piłkarz nie ukrywa zadowolenia z faktu, że takie uznane marki starają się o jego pozyskanie, ale on sam nie przejawia obecnie chęci do zawarcia umowy z jednym z tych zespołów, ponieważ nie miałby w nich praktycznie żadnych szans na grę na seniorskim poziomie.

Z tego też powodu bramkarz razem ze swoimi przedstawicielami bardziej spogląda w kierunku mniejszych europejskich drużyn liczących się w swoich rodzimych rozgrywkach, gdzie byłoby mu zdecydowanie łatwiej wskoczyć do wyjściowego składu. W tym kontekście wspomniane źródło wymienia między innymi Celtic, Lazio, Fiorentinę, Espanyol czy Rennes.

Legia Warszawa nie zamierza za wszelką cenę zatrzymywać w swoich szeregach 19-letniego zawodnika i jest skłonna zaakceptować zimową ofertę za swojego piłkarza, która opiewałaby na sześć milionów i bonusy oraz gwarantowałaby jego wypożyczenie do końca trwających rozgrywek.

Majecki wystąpił w dziewiętnastu spotkaniach „Wojskowych” w obecnym sezonie i zachował w nich aż dziesięciokrotnie czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy