Makelele może odejść?

Makelele może odejść?
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports

Przyszłość Francuza jest niepewna na Stamford Bridge co ma związek z jego kontraktem <br> Makelele chciałby podpisać nowy 2 letni kontrakt, na co jednak władze klubu nie chcą się zgodzić. <br><br> Innego zdani(...)

Przyszłość Francuza jest niepewna na Stamford Bridge co ma związek z jego kontraktem
Makelele chciałby podpisać nowy 2 letni kontrakt, na co jednak władze klubu nie chcą się zgodzić.

Innego zdania jest agent piłkarza

„Claude nie postanowił jeszcze niczego” mówi Ladjemi dla skysports.com.

" My jeszcze nie rozmawialiśmy na temat nowego kontraktu, ale pod koniec sezonu przedstawimy nasze stanowisko Peterowi Kenyon”

" Claude oczekuje 2 letniego kontraktu”

" Claude jest szczęśliwy w Chelsea.”

" Claude nie jest zaniepokojony swoją przyszłością i koncentruje się na grze dla klubu."
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Transfery.info ©2004-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone