Makhtar Makhtar N'Diayew Rangers

Makhtar Makhtar N'Diayew Rangers
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br>Glasgow Rangers pozyskało Makhtara N'Diaye.<br> <br>24-letni zawodnik podpisał roczny kontrakt z zespołem po tym jak zebrał pozytywne opinie podczas dwutygodniowych testów.<br> <br>Le Guen wyraził (...)


Glasgow Rangers pozyskało Makhtara N'Diaye.

24-letni zawodnik podpisał roczny kontrakt z zespołem po tym jak zebrał pozytywne opinie podczas dwutygodniowych testów.

Le Guen wyraził swoje zaineresowanie N'Diaye po tym jak jego zespół wygrał z Jomo Cosmos podzas zgrupowania w Południowej Afryce.

Pomocnik jest już piątym wzmocnieniem składu od momentu pojawienia się w klubie Paula Le Guena.

Senegalski zawodnik jest kolejnym nowym piłkarzem po Liboru Sionko, Karlu Svenssonie, Lionelu Letizi i Jeremy'm Clemencie.
Więcej na temat: Szkocja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy