Małecki trenuje z nowym klubem. Transfer tuż-tuż?!

Małecki trenuje z nowym klubem. Transfer tuż-tuż?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: 90minut.pl

Patryk Małecki bierze udział w zgrupowaniu Okżetpesu Kokczetaw.

Polski skrzydłowy przed obecnym sezonem został wypożyczony z Wisły Kraków do Spartaka Trnawa. W rundzie jesiennej 30-latek rozegrał 14 spotkań, strzelił gola i zanotował asystę. W związku jednak z problemami finansowymi Spartaka umowa najprawdopodobniej zostanie rozwiązana i klub Ekstraklasy zgodzi się na kolejny transfer, tym razem do Kazachstanu.

Małecki rozpoczął treningi w Okżetpesie Kokczetaw. Ośmiokrotny reprezentant Polski ma już za sobą nawet występ w meczu sparingowym kazachskiej drużyny.

Oprócz doświadczonego skrzydłowego beniaminek tamtejszej ekstraklasy testuje również Dragoljuba Srnicia ze Śląska Wrocław.

Dla Małeckiego byłby to trzeci klub w trwającym sezonie, jednak nie ma tu mowy o niezgodności z prawem, gdyż Kazachstan gra systemem wiosna-jesień.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy