Manchester City: Agüero znowu wypada z gry [OFICJALNIE]

Manchester City: Agüero znowu wypada z gry [OFICJALNIE] fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sergio Aguero [Instagram]

Sergio Agüero miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, co oznacza przymusowy odpoczynek od gry.

Ten sezon nie układa się zupełnie po myśli Argentyńczyka. Na początku sezonu zmagał się on bowiem z różnymi kontuzjami i w kadrze meczowej można było uświadczyć jego obecność tylko okazjonalnie.

Kiedy już wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu i Pep Guardiola będzie mógł z niego korzystać, w drużynie pojawiły się zakażenia koronawirusem.

Okazało się, że Agüero miał bliski kontakt z osobą zakażoną, a to w konsekwencji poskutkowało tym, że musiał zostać odizolowany od reszty zespołu.

Za pośrednictwem profilu na Instagramie poinformował, że ostatni z wykonanych testów był pozytywny. Na ten moment nie wiadomo, kiedy będzie mógł wrócić do treningów.

32-latek rozegrał w tym sezonie dziewięć spotkań. Jego dorobek to dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy