Manchester City interesuje się Florinelem Comanem

Manchester City interesuje się Florinelem Comanem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Florinel Coman znalazł się na celowniku Manchesteru City - donosi „Daily Mail”.

Przedstawiciele mistrza Anglii regularnie śledzą poczynania 21-letniego skrzydłowego FCSB. Jeśli utrzyma on skuteczność w drugiej części sezonu, nie można wykluczyć, że MC poczyni konkretne kroki w kierunku jego zakontraktowania.

Coman rozegrał w tym sezonie 19 spotkań w barwach zespołu z Bukaresztu. Zdobył w nich osiem bramek i zanotował pięć asyst. W zeszłym tygodniu FCSB pokonało FC Hermannstadt 4:0, a występujący najczęściej na lewej stronie boiska atakujący popisał się dwoma trafieniami i dwoma ostatnimi podaniami.

Latem Rumun uczestniczył w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Najlepszy występ zaliczył przeciwko Anglikom (4:2, dwie bramki i asysta). W październiku zadebiutował on również w dorosłej kadrze swojego kraju.

MC nie jest jedynym klubem obserwującym Comana. Przyglądają mu się również m.in. Roma i West Ham.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Willy Caballero wraca do Premier League Willy Caballero wraca do Premier League Marek Papszun w „Lidze+ Extra” o trwającym zamieszaniu z Legią Warszawa. Końcoworoczny deadline Marek Papszun w „Lidze+ Extra” o trwającym zamieszaniu z Legią Warszawa. Końcoworoczny deadline OFICJALNIE: Czara goryczy w końcu się przelała. Claude Puel zwolniony przez Saint-Étienne OFICJALNIE: Czara goryczy w końcu się przelała. Claude Puel zwolniony przez Saint-Étienne POTWIERDZONE: Al-Sadd wytypowało następcę Xaviego POTWIERDZONE: Al-Sadd wytypowało następcę Xaviego Oliver Mintzlaff odsłonił kulisy pracy Jesse’ego Marscha w RB Lipsk. „Gdybyśmy wiedzieli, że tak to będzie wyglądać, to nie podpisalibyśmy z nim umowy” Oliver Mintzlaff odsłonił kulisy pracy Jesse’ego Marscha w RB Lipsk. „Gdybyśmy wiedzieli, że tak to będzie wyglądać, to nie podpisalibyśmy z nim umowy” Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka [WIDEO] Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka [WIDEO] Bundesliga: SZEŚĆ goli w 37 minut. Freiburg zdemolował Borussię Mönchengladbach Bundesliga: SZEŚĆ goli w 37 minut. Freiburg zdemolował Borussię Mönchengladbach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy