Manchester City: Kontrowersyjny trzeci komplet strojów na sezon 2020/2021 [FOTO]

Manchester City: Kontrowersyjny trzeci komplet strojów na sezon 2020/2021 [FOTO]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Footy Headlines

Puma miała zaprojektować dla Manchesteru City trzeci komplet strojów na sezon 2020/2021. Projekt wywołał wśród kibiców niemałe poruszenie.

Ekipa z Etihad Stadium zazwyczaj gra przed własną publicznością w niebieskich trykotach. Nie zmienia się to od bardzo dawna. Jeśli chodzi natomiast o stroje wyjazdowe, tu twórcy mają często spore pole do popisu. Nie inaczej jest i tym razem.

Puma zaprojektowała dla angielskiego klubu trzeci komplet z tak zwanym motywem Peisley. Jego inspiracją są lata 60. i 90., kiedy to swój złoty czas miał nurt muzyczny, zwany Britpop.

Pomysł nie spodobał się fanom, którzy w mediach społecznościowych dają temu upust. Większość twierdzi, że koszulka jest po prostu brzydka. Ktoś inny poszedł nawet o krok dalej, dodaje, że główny dostawce strojów, a więc PUMA "musi nienawidzić swojego klienta, ponieważ raczy go tak fatalnym designem".

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy